Xiii Mezinárodní Sportovní Závody

Přestože nám nouzový stav nedovoluje trénovat a hrát, nezahálíme a připravujeme pro Vás Letní kemp plážového volejbalu v Hluboké nad Vltavou. Myslím si, že se budete mít na co těšit. Závodí muži a ženy ve všech věkových kategoriích (nejmladší žáci, mladší žáci, starší žáci, junioři, senioři).

Aby si vybrali právě vás, v tom můžeme pomoci. Nezáleží na tom odkud jsi a kolik máš času, protože to, kde a kdy svůj závod odstartuješ, je jen na tobě. Jediné, co musíš udělat, je přihlásit se do závodu, změřit si svou aktivitu a zaslat důkaz, že máš splněno. Uděláš tak něco nejen pro sebe, ale i pro lidi, kteří i navzdory hednikepu žijí pohybem stejně jako ty. V první fázi bude zakázána přítomnost doprovodu a účastníci se budou muset registrovat předem, na místě to nepůjde. Ve skupinách po třiceti bude možné organizovat akce až pavelkejmar.com pro řádově stovky účastníků.

Janeček A Khousnoutdinova Mají Syna Narodil Se Doma, Pod Skálou U Řeky

Celý závod se řídil pravidly Božického kaprařského maratonu 50 hod., která jsou zveřejněna na stránkách SPORTOVNÍHO RYBOLOVU BOŽICE, nebo na facebooku. V těchto pravidlech jsou mimo jiné detailně uvedeny podmínky lovu, vnadění a podmínky pro podání námitky. Celý závod se řídil pravidly maratonu Božické kaprařské Padesátky, která jsou zveřejněna na stránkách SPORTOVNÍHO RYBOLOVU BOŽICE, nebo na facebooku. Bodovanou rybou byl kapr a amur od 7 kg. Rozhodujícím ukazatelem je váha ryb, které jsou bodovány. Startovné za 1 až 3 členné družstvo je 5000 Kč.

Lidé budou moct zase aktivně sportovat a pořadatelé sportovních akcí, kteří jsou již několik měsíců existenčně ohroženi, se budou moct zachránit,“ dodal Tesař. května bude možné pořádat sportovní akce pro veřejnost. Jedná se především o cyklistické, běžecké nebo další závody s podmínkou, že startovní vlny budou po třiceti.

První Stopa

Jste pořadatel sportovní akce a chybí vám fotograf na závody? Naši sportovní a reportážní fotografové jsou vám k dispozici. Nafotíme kompletní závod pro vaše mediální potřeby i pro samotné závodníky. To vše v profesionální kvalitě bez kompromisů.

Pro záznam aktivity můžeš využít sportovní hodinky nebo kteroukoli běžně dostupnou mobilní aplikaci,např. SKV Praha má kolem sebe řadu sportovců – hendikepovaných i bez hendikepu – a ti rádi pomáhají druhým. Proto se i SKV Praha rozhodl propojit běžce a připravit tento charitativní běh.

Stejně jako u jiných nově znovuotevřených aktivit bude pro účastníky povinný negativní test na koronavirus, případně potvrzení o očkování nebo prodělání covidu-19 maximálně před 90 dny. Vedle testů se počítá i s ochranou dýchacích cest v zázemí a upraveným režimem v prostoru startu a cíle, aby se účastníci neshlukovali. Podobně tomu bylo i minulé léto, kdy se závody konaly a žádný z nich se nestal ohniskem koronaviru. Informovala o tom iniciativa Za zdravé Česko, která sdružuje pořadatele těchto závodů.